Otcové zakladatelé (a matky zakladatelky)
Motto: Alkohol je nepřítel lidstva. Nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme!
Leňa napsala... Děcka, jdu vás zase otravovat, neboť jsme se domluvili s Maldrem, že bysme zašli ve čtvrtek večer k Houdkům. Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost, nestává se často, že by Maldr opustil barák na vyhnálkově a potěšil nás svou přítomností v centru velkoměsta. Navrhuju sraz tak v šest, že bych šla rovnou z práce, nemám to tak daleko :-)

...a MUlDr potvrdil Ano je to tak, sice nevím, jestli stihnu do čtvrtka vyvést všechnu mrvu z chléva a sehnat nějaké to slušné oblečení, protože přeci jen, v galoších a s vidlemi v ruce bych do toho centra jezdit neměl. Také nevím, jak má tichým lesem zklidněná duše bude reagovat na hřmot a lomoz velkoměsta! A co klaustrofobie ze stěnami obklopené zahrádky ve zmíněné restauraci? Inu, věřím že mí metropolí protřelí kamarádi mě v tom nenechají a budou mi průvodci při prvních nesmělých krůčcích ve víru aut, světel a zvuků dauntaunu. Takže v šest
Přidej komentář
<< na hlavní stránku