Tenkrát poprvé
Motto: Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít!
Počátky nebyly lehké... Praha začátkem srpna byla dosti vylidněná /pokud nepočítáme turisty/, takže se na zahrádce U Houdků dalo pohodlně najít místo. Ačkoliv se to nezdálo moc pravděpodobné, tak na Lenčinu a Maldrovu výzvu dorazilo celkem dost lidí. Částečně tomu pomohl nadcházející Sázavafest, který do Prahy přivanul i některé nečekané hosty. I když se povídalo, tak celý večer hrálo prim vynikající houdkovské jídlo, o čemž svědčí i následující foto s jasným středobodem. Tatranské kuře či roštěná v bylinkové marinádě a k tomu Gambrinus, to prostě nemá konkurenci.

A tak to vlastně všechno začalo. Slovo dalo slovo a vznikla z toho tradice. Těchto devět pionýrů prošlapalo cestu pro další, kteří přicházejí nebo teprve přijdou. Ano, takto se píšou dějiny. navštívené zařízení
Přidej komentář
<< na hlavní stránku