čtvrtek, září 01, 2005

Do třetice U Houdků

Motto: Mužský jsou jako vrata.Občas se namažou,občas si vrznou.
První zářijový den nás zastihl kde jinde než U Houdků. Začal přeci školní rok, a to se oslavit musí! Někteří si zavzpomínali na svá školní leta. Maldr se jen tak tak stihl vrátit z dovolené a do hospody dorazil i s pádlem. Alespoň nám pak mohl při vyprávění názorně ukázat, jak se sjíždějí řeky v Turecku. Tento den se zapsal mimo jiné do análů tím, že Honzík dal úctyhodných 11 kousků!

Později večer, poté co jsme se přesunuli z terasy dovnitř, dorazila také sauna gruppe (včetně Michala Kubuše a Petry) a Toi Toi. Brzy pochopili, že s těmi co zde popíjeli o 5 hodin déle, si až tak rozumět nebudou. Snad proto byla i debata proč nepřesunout saunu na jiný den, vcelku zbytečná. Staré rčení nás přeci učí, že střízlivý opilému nevěří. Nebo naopak?
navštívené zařízení­

Anonymous Anonymní napsal...

Po pěti pive během hoďky a půl sme si docela rozumněli, to zas kecáte...
Honza

10/11/05 22:00  
Blogger VojteX napsal...

A kdo že to kecá? Leňa, MUlDr, Michal, Petra, Jéňa, Dan, Krajíc, TT, Dorotka nebo Vojta? Pak už tam byla jenom servírka...

11/11/05 15:35  

Př™idej komentář™

<< na hlavní­ stránku