Dundee's
Motto: Náboženství se mění; pivo a víno zůstává.
Tak se nám ochladilo a terasa U Houdků už nestačí. Přesunuli jsme se tedy blíže všem - do Dundee's ve Vršovicích. To vyvolalo mimo jiné debatu, kde se nachází střed "naší Prahy", tak aby to bylo spravedlivé. Někdo slíbil, že to vypočítá (kartograf MUlDr?). Celkově se vedly zajímavé rozhovory - přišel MarY, takže o Klausovi; Technik si přivezl (olíznutou) ránu a fotky z Blízkého Východu. Ten večer nebyl Technik jediným, kdo nepil, po minulých 11 pivech U Houdků, se i Honzík rozhodl, že si dá s pitím pauzu. Nedorazili Žury s Lubošákem, protože se předchozí den hrozně ožrali na Jižáku. Nepřijela ani Dorotka, protože Vršovice mají aspekt díry.

Leňa udělala malou statistiku a došla k hroznému zjištění, že na našich setkáních (studentů a absoloventů VŠE) je nějak moc inženýrů. Tentokrát jich dorazilo minimálně dvanáct. Jedinými neinženýry ten večer byla Dorothy, protože je ještě moc mladá, a Vojta, protože ten je naopak příliš starý. Zatím není jasné, jak se to má s Hansovou Hankou. Výhledově se počítá s tím, že se v inženýry promění všichni, s výjimkou Dana, který chce zůstat věčně mladým bakalářem. navštívené zařízení
Akce se zúčastnili: Krok. Dundee, Ing. Toi Toi, Ing. Maruška, Ing. Lenička, Ing. Doly, Ing. Krajíc, Ing. MarY, ??? Hanka, Ing. Hans, Ing. Technik, MUlDr. Ing, Dorothy, Ing. Venca, Ing. Jaňula, KIng Vojta, Ing. Efča a Honzík Jéňa.
Přidej komentář
<< na hlavní stránku