čtvrtek, listopadu 03, 2005

U Vylitýho mrože

Motto: Poté, co jsem se dočetl o škodlivosti pití, jsem přestal číst.
Setkání se na poslední chvíli přesunulo z plánovaného Klokoně ve Vršovicích do jarovského U vylitýho mrože. Klokoň právě prochází rekonstrukcí, ale měl by otevřít již příští týden na VŘSR, takže se tam určitě ještě podíváme. A co další návrhy?A co se tentokrát probíralo? Především se mluvilo o věku - MarY totiž 1.listopadu oslavil čtvrt století od narození, ale také se mluvilo o nepřítomném Toi Toiovi, který by měl v brzké době oslavit snad už třicetiny (se svou novou přítelkyní! Dalším probíraným tématem byl Silvestr 2005. Kdo může zajistit chatu, dům anebo něco podobného? V záloze zůstávají Honzíkovy Vizovice a Klausovy Lány.
Osazenstvo Mrože kolektivně složilo básničku k Jaňuliným promocím: Naše milá Janičko/rozmysli se maličko/Ty jsi moje sluníčko/zítra vyjdi brzičko/Konečně mě nebudíš/jsem moc rád že o tom víš/Mě však budeš budit dál/tak se drž od pokoje dál/Ty můj malej hajzle/Hovno, hovno, zlatá rybko/Toi Toiu jdi do prdele/s tímhle nechoď na přátele/Tak zítra máš promoci/bude pařba do noci?/Prý to bude jenom soulož/takže večer nohy roznož.
navštívené zařízení­

Blogger VojteX napsal...

A cožpak to není pravda? My jsme si doteď mysleli, že jsi vyhodil ten kryt z nádržky na vodu... teď jsme si teprve všimli, že to bylo i prkýnko. Hajzle!

6/11/05 15:57  
Anonymous Anonymní napsal...

Vole, druhy den nas dosel zdrbat soused zezdola a musel jsem jit sbirat na dvur strepy. venca

6/11/05 19:31  
Anonymous Anonymní napsal...

Prý se tady má někde hlasovat, kde bude příští hospa: takže původně jsem chtěl hlasovat pro "mexiko" alias Waikiki, ale pak jsem zavítal na stránky U rozjetý žáby a dozvěděl jsem se zásadní info: čepují tu Svijany 11° a 13°!!! Kdo už má dost sračkoidních staropramenů a vyšeptalých gambáčů, hlasuje pro žábu (pomíjím, že je to ve vršovické díře-ehm ďolíčku).
Jinak rispekt to autor, doufám, že nám neusneš na vavřínech!

9/11/05 16:52  

Př™idej komentář™

<< na hlavní­ stránku