sobota, prosince 31, 2005

WieSoWitzE

Motto: Z alkoholu jsem si vzal víc než si alkohol vzal ze mě.
Jubilejní desátý "pravidelný čtvrtek" vyšel na Silvestra ve Vizovicách, je to sice sobota, ale mohlo to být i horší, kdyby to třeba vyšlo na pátek třináctého:). Přichází ohlašovaný den zúčtování! Každá absence na minulých "čtvrtcích" bude vykoupena panákem Slivovice. Kdo se účastnil pravidelně, tak je v pohodě...Honzík, počínaje Novým rokem zvaný pouze Jéňa, si zaslouží náš velký dík za to, že opět uspořádal krásný Silvestr u sebe na chatě a za odměnu se mu dostává příležitosti popsat, jak viděl/neviděl průběh konce roku 2005 vlastníma očima. Po roční odmlce se uskutečnilo ve Vizovicích setkání lidí, kteří spolu chtěli poslední den v roce být. Účast všech si vzhledem k počasí zaslouží uznání. Litovali jsme neúčasti Vojty, který v rozmezí 12 hodin změnil kvůli nadcházejícímu zkouškovému období své plány. Bylo třeba vynaložit mnoho energie k dostání se do chaty, proto byla první večer spotřeba chybějících tekutin značná. Někteří brzy při všeobecném ruchu po několika dávkách dobrého pití usnuli v sedě u stolu (že MUlDre),z některých se stali baliči (že Dane) zadaných krásných dívek, kterých bylo opět dostatek. Mírně agresivní náturu projevila Efča, které nůž v ruce dodal odvahu při honbě za neodolatelným tričkem Velkého Žeryka. Ten měl štěstí, že nožů nebylo v chatě po ruce více, jelikož jeho bleskové reakce při společenských hrách rozproudili během prodlouženého víkendu bojovnou náladu u všech účastníků. Bohužel kombinace dobrého vína, za které děkujem opět Krajícovi - nezklamal, a dobré slivovice nedělají všem dobře. Tentokrát to odnesl Jéňa, ale dobře mu tak a mírně Efča, která to díky Bohu rozchodila. Naštěstí se o noční zábavu přes spánek zbývajících účastníků starala svým neodolatelným zpěvem Lenička, což u mnoha spících vyvolalo znovu agresivní nadšení (že Venco).Oživení přinesl druhý den Toitoi a Kubule se svou kytarou. Nelze zapomenout na Maruščino třídenní neustálé chystání a úpravu jídla. Zdatně ji pomáhaly i Jana se Zuzkou a Andreou, která byla dalším oživením druhého, vzhledem k vyčerpání z předchozího dne, méně povedeného dne. Michalovým největším zážitkem byla již cesta na chatu z nádraží v doprovodu Dollyho. Po telefonu jsme ho vyrozuměli, že ho na nádraží pozná a stalo se, protože člověk druhý, rovný a podobný Dollymu není.
Jako jsme se unaveně po těžké cestě do chaty setkali, tak unaveně jsme se po dvou nocích i rozešli. Po nědělním odpoledním telefonickém ujištění paní Žůrkové, že její syn určitě v pořádku dorazí domů, jelikož Silvestr 2005 prožil naprosto střízlivý a bez problémů, začal pro všechny rok 2006. Ať je to rok prožitý ve štěstí, zdraví a spokojenosti. Mějme se všeci dobře jak sviňa!!!
Pozn. Součástí Silvestra se stal i Royal Anchor Resort Revival.
Pokud by chtěl kdokoliv ze shora jmenovaných upravit věci na správnou míru nebo se vůči něčemu ohradit, nechť tak učiní dole v komentářích, kde je prostor pro dementi.
navštívené zařízení­

Př™idej komentář™

<< na hlavní­ stránku