Spirit of Žižkov
Motto: Závidím těm, co pijí. Alespoň mají všechno na co svést.
Po téměř nulové odezvě od většiny našeho čtvrtečního pléna se ve středu 11.1. uskutečnila komorní akce u Spirita. Vzhledem k třeskutým mrazům venku převládal mezi konzumovanými nápoji grog. Zúčastnila se stará garda ve složení MUlDr, Daneček a Dorotka K. Když už to vypadalo, že to tato „svatá trojice“ dotáhne až dokonce, objevili se znenadání Žůry a také nováček Lubošák. Svou výřečností a chutí ke konzumaci alkoholu rozčeřili poklidnou atmosféru v lokále. Luboš těžil ze svých zkušeností načerpaných zřejmě během svých absencí na čtvrtečních akcích a ukázal nám, jak se balí servírka.
Bohužel, zda byla jeho snaha korunována úspěchem není známo, neboť stará garda (rozuměj ti starší, usedlejší a především pracující) to zabalila již kolem půlnoci a v kvelbu ostala pouze omladina.
navštívené zařízení
Přidej komentář
<< na hlavní stránku