Baroko
Club restaurant Charlie, alias Vinárna Baroko, byl jen pro málokterého ze čtvrtečníků neznámým pojmem. Konaly se zde minimálně dvě památné a několik soukromých akcí, jejichž dozvuk je patrný dodnes (vzpomínka na ně se možná v budoucnu objeví v prehistorii čtvrtků). Dalším důvodem výjimečnosti tohoto čtvrtka byl fakt, že šlo o první "zase čtvrtek" organizovaný nikoliv skrze hromadné maily, nýbrž prostřednictvím Kolouškem nově (a skvěle) vytvořeného fóra. Dlouho se též očekávala účast Leni, která nakonec svou absencí propásla poslední možnost důstojně se rozloučit se spolučtvrtečníky před odjezdem na Zéland. Jen malou náplastí byl sobotní předodletový oběd ve Waikiki. Velké zklamání vyvolala i neúčast dlouho ohlašovaného Hanyse.
Ale zpátky k Baroku. Jako první dorazil autor těchto řádků, objednal si obvyklý džbánek a poté tam dlouho seděl sám s jednou plnou a dalšími čtyřmi prázdnými sklenkami. Ale i tyto skleničky si nakonec našly své majitele. První se zhostil Jéňa, který se podle vlastních slov rozhodl konečně pít trochu inteligentně, dalšími šťastlivci se stali MUlDr, po dlouhé době i Hans a žíznivá Dorothy. Rovnou z práce dorazil Venca a vysloužil si tak nálepku nejlépe oblékaného čtvrtečníka. Blahopřejeme! Poté, co se zvedli auditoři, se zcela neočekávaně objevil Koloušek, jemuž se cestou z Kyjova rozbila tramvaj a přijel tak s tříhodinovým zpožděním. Snažil se dohnat, co šlo a svým střízlivým pohledem se zapojil do debaty o střetu civilizací. Nakonec k němu nedošlo.
navštívené zařízení
Přidej komentář
<< na hlavní stránku