U Medvídků
Tentokrát jsme opět demokraticky na fóru volili hospodu a zřejmě s ohledem na lásku slečny inženýrky zakladatelky k medvídkům a pivu všeho druhu jsme vybrali pivnici U Medvídků. Zcela nepochopitelně se však Ing. Lenička nedostavila, neboť dala přednost kariéře farm-girl (Co to je?). I my jsme nakonec skončili Za Vozem. Kdo tam byl (a bylo nás pět...), ví, o čem je řeč.
Nejprve se točil Budvar dvanáctka, a pak celý svět. A o čem se diskutovalo? Oproti politickým diskuzím U Charlieho se U Medvídků probírala mnohem závažnější témata, tj. emisní limity, DVDéčka a samozřejmě hokej. Politovali jsme Slováky, vyjádřili jsme své obavy ze tří korunek a šli jsme spát. Další den nás čekalo těžké utkání.
navštívené zařízení
Přidej komentář
<< na hlavní stránku