čtvrtek, března 02, 2006

Sangria party

Tradice kolejních party pokračuje! Postaral se o to Lubošák, který v létě načerpal zkušenosti ve Španělech nejen v oboru kosmopolitního seladonství, ale i v přípravě Sangrie. A tak se rozhodl, že nám svůj um předvede ve velkém!Shodou okolností první březnový den slavili narozeniny Efča a Venca, a to hned pětadvacáté. A tak se obě slavnostní příležitosti spojily a vznikla tak neopakovatelná akce. Namísto obvyklých bramboráků se vařila už zmiňovaná Sangria. A opravdu se Lubošákovi povedla. Jediný, kdo si na ní nepochutnal, byl Jéňa, kterému zřejmě přišlo půl kila extra cukru příliš málo. Ale zpátky k oslavencům. Dostali spoustu dárků a na oplátku za to nám ukázali - Venca svoje jedničky a Efča svoje dvojky.Složení příchozích hostů mohlo v někom vyvolat i vzpomínky na staré céčkovské časy. Oslavenci možná nostalgicky vzpomínali, jak jim kdysi bylo o pár let méně. Ale kde že jsou ty časy! Oba odešli mezi prvními. Zřejmě neunesli tíhu stáří. Vcelku časně se vytratil i Honezzz, ale buďme vděční, že se vůbec ukázal. Následující foto hezky ilustruje generační změnu, která se na Céčku v nedávné době udála.
A byla to právě jedna osoba z nastupující mladé generace (na fotce jí svítí červené oči), která vytáhla poslední návštěvníky Sangria party ještě do Horního Velblouda a udělala si tam pěknou ostudu.

Blogger VojteX napsal...

Účast byla hojná, některé jsem ani neznal, takže vzpomínám: Lubošák, Koloušek, Jéňa, Maci, Mikeš, Vojta, Krajíc, Dan, Jaňula, Venca, Efča, Technik, MarY, Pepa, Honezzz, Katarína, Monča, sousedky od naproti, někdo z Lubošovy sekty. Vrátný Moravec, ačkoliv měl ten večer službu, tak nedošel.

10/3/06 17:09  
Blogger VojteX napsal...

a poprvé se taky ukázal Mitch, čímž ho vítáme do našeho společenství!

10/3/06 17:10  

Př™idej komentář™

<< na hlavní­ stránku