Trojjediný čtvrtek
Tentokrát zavládlo jakési čtvrteční schizma. Pravidelný čtvrtek se totiž uskutečnil hned třikrát. Nejprve ve středu v Hlučné samotě, kde se mimo jiné po dlouhé době ukázala Silva a Lukša (dalšími účastníky byli Jéňa, Efča, Lubošák a Vojta), poté ve čtvrtek ve Spiritu za účasti MUlDra a Dorotek a nakonec v pátek u Houdků, kde nechyběli Dan, Koloušek, Jaňula, Venca a opět Jéňa s Vojtou. Kromě jiných skutečností nám tento týden ukázal potenciál čtvrtečníků, totiž že frekvence setkání jednou za 14 dní není nejzažší hranicí, za kterou by už nešlo jít. Ve středu se mluvilo především o partnerských vztazích, ve čtvrtek o docházce a v pátek U Houdků se probíralo domácí násilí pácháné na ženách. Závěry, ke kterým jsme došli, jsou následující: za prvé, věkový rozdíl mezi partnery vyšší než 30 let, je moc (Silvo, vy s Pavlem se tam vejdete); za druhé, čárky nejsou všechno, ať už Vojta, Jéňa nebo Koloušek tvrdí cokoliv; za třetí, frustrace z práce pro 3 písmenka je nutné někde ventilovat, ale poté by se to nemělo svalovat na údajný pád ze schodů.
Přidej komentář
<< na hlavní stránku