Byli jsme opět U Houdků, zapíjeli jsme vyřazení Zlína z play-off. Slzy rychle uschly a nahradily je sliny sbíhající se ze zdejších specialit. Zvítězila jako obvykle klasika: roštová v bylinkové a tatarské kuře.

Jak dokazuje fotka, tak dorazila parta z Vršovic, zlínští fandové a část žižkovského squatu. Všem chutnalo, Efča se navíc přejedla a ani se nevešla do objektivu. Prohlásila (jako už poněkolikáté), že už k Houdkům na jídlo nepůjde.

Později pak dorazil tágem i Venca a potvrdil svou pověst nejlépe oblékaného čtvrtečníka. Místo piva si objednal whisky, zaplatil a odvedl si Jaňulu.

Přidej komentář
<< na hlavní stránku