Nový akademický rok opět pomalu klepe na dveře, které však zůstají většině z nás zavřené. Čas kolejních akcí skončil. S výjimkou doktoranda Marka už nezbyl na kolejích téměř nikdo. Zbývají nám jenom vzpomínky, naštěstí v mnoha případech zachycené na fotkách.
Pokud vás některé fotky zaujmou, tak je v albu můžete přímo okomentovat. Jednou se ty komentáře budou hodit, naše paměť je krátká. Protože jsme však jenom nestudovali, ale občas také vyšli za kulturou, tak přikládám ještě pár fotek z akcí za branami kolejí.
navštívené zařízení
Přidej komentář
<< na hlavní stránku