Kolaudace ve Vršovicích
Motto: Zneužívání alkoholu jest jediné,co staví člověka nad zvíře.
Kolaudace se povedla... jídla i pití bylo dost, sešla se i solidní sestava v rekordním počtu. Jenom policie se neukázala. Ze sousedů dorazila pouze jedna paní, ale po "rozhovoru" s Velkým Žůrem odešla a nikdo už ji od té doby neviděl. Když už zmiňujeme O Velkého, tak se k vám možná doneslo, že vyhodil z balkonu víko nádržky na vodu ze záchoda někam do dvora. Ano, není to pravda. K utužení našich přátelských vztahů /a k odhalení některých intimností ze života vybraných jedinců/ jsem si zahráli společenskou hru Přátelé. Už někdo vysvětlil Technikovi pravidla? MarY se po (pro)hře svěřil s tím, co nosí po kapsách a uvedl, že jeho nejoblíbenější kolejní pokoje jsou čísla 104 a 105. Ti, co nepřišli, zde visí!

Vybíráme z kolaudačních komentářů:
Nameless řekl: Monča je ve skutečnosti kus pořádné baby :)
Anonym napsal: Ševci? Z Otrokovic? To je jako pražáci z Benešova...
Další anonym vysvětlil Dášinu nepřítomnost: Je na Niagárách.
Anonym komentoval Jéňův vztah k obrazu ženy: Honzíku, dej jí kanče!
Zhájů přišel s návrhem: Tak nevím, jestli bysme neměli přejmenovat Vencu na Viktora (Čističe)...
Nameless o fotce Žuryho: Tak tohoto kdybych potkal večer v tunelu tak se asi poseru strachy, vypadá jak retard... navštívené zařízení
